نوینک مرجع تبلیغات

"اطلاعات کامل آرایش عروس در نوینک"

آرایش عروس در نوینک

آرایش عروس

کلید واژه: آرایش عروس، ماندگاری آرایش عروس، آرایش عروس دهه هفتاد، ثبت آگهی آرایش عروس

شامل چندین مرحله است که آماده کردن پوست با استفاده از محصولات آرایشی و گریم و نحوه آرایش چشم لب صورت و مو میشود.

در زیر به صورت خلاصه به مراحل آرایش عروس اشاره میشود:

1. آماده کردن پوست:

باید از قبل با پاکسازی درست و اصولی برای میکاپ و آرایش آماده کرد. این شامل استفاده از تونر، اسکراب، ماسک و مرطوب کننده است.

2. انواع محصولات آرایشی:

برای آرایش عروس از محصولات با کیفیت و استفاده از برندهای معروف و معتبر توصیه می‌شود. علاوه بر این محصولات ضد آب و با کیفیت در طولانی ماندن مدت زمان آن بسیار ضروری است.

3. آرایش چشم:

آرایش چشم بخش مهمی از آرایش عروس است. این شامل استفاده از سایه، ریمل، خط چشم و خط و سایه ابرو است. انتخاب رنگهایی که با لباس عروس هماهنگ باشند بسیار مهم است.

4. آرایش لب:

لبها باید با تکنیک و روشی زیبا و شاداب آرایش شوند. این شامل استفاده از رژلب، قلم لب و براق کننده لب است. رنگ رژلب باید با رنگ پوست و سایر لباس عروس هماهنگی داشته باشد.

5. آرایش صورت:

آرایش صورت شامل پنهان‌کاری عیوب پوست و افزودن است. استفاده از فاوندیشن پودر صورت و bronzer است. این مرحله میتواند کمی زمان بیشتری بخواهد و بسته به نوع پوست و نیازهای شما متفاوت باشد.

6. آرایش مو:

موهای عروس باید به صورتی زیبا و خوش تراش آرایش شوند. این شامل استفاده از انواع محصولات مو و نگهدارنده‌ها و زیورآلات مو میشود.

به طور کلی آرایش عروس باید با شخصیت و سلیقه عروس هماهنگ باشد و باید قبل از مراسم عروسی تست‌های کافی انجام شود تا آرایش مطلوب و دلخواه حاصل شود.

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب
نوینک یک هدف، هزاران انتخاب

ماندگاری آرایش عروس

برای ثابت ماندن آرایش عروس موارد زیر حایز اهمیت است. که این موارد برای نشان دادن کیفیت کار شما در زمان مراسم باید جدی گرفته شوند.

1. پیش آماده کردن پوست:

از روز قبل از مراسم عروسی پوست خود را دقیقاً تمیز کنید و از انواع آلودگی و روغن‌ها و کرم‌های چرب فاصله بگیرید. پوست خشک و تمیز، برای استفاده از آرایش بهتر است. که پیشنهاد نوینک به شما این است که حتما جلسات پاکسازی پوست و فیشیال را جدی بگیرید.

2. استفاده از براش پرایمر:

براش‌های پرایمر قبل از استفاده از هرگونه محصول آرایشی بر روی پوست استفاده کنید. این عمل باعث افزایش ماندگاری آرایش میشود، ولی نسبت به داشتن اطلاعات کافی در خصوص پوست خود حتما از متخصصین پوست مشاوره بگیرید و هیچ کاری را سرخود انجام ندهید.

3. استفاده از فیکساتور مخصوص:

پس از پایان آرایش از فیکساتور یا اسپری ثابت کننده آرایش استفاده کنید. این محصول ماندگاری آرایش را افزایش می‌دهد و از ریزش آرایش جلوگیری میکند.

4. انتخاب محصولات ضد آب برای آرایش عروس:

برای بدست آوردن آرایش ماندگار در طول روز و حفظ آرایش در مقابل تعریق و رطوبت انتخاب محصولات ضد آب و با کیفیت بسیار مفید هستند.

5. داشتن پاک کننده آرایش:

همیشه یک پاک کننده آرایش با کیفیت مخصوص برای تمیز کردن آرایش پایان روز به همراه داشته باشید. در صورت لزوم میتوانید آرایش خود را با استفاده از آن روزانه پاک کنید و مجدداً در هنگام نیاز یا روز بعد آرایش کنید.

6. از رژ لب ماندگار استفاده کنید:

اگر قصد دارید رژ لبتان در طول مراسم عروسی ماندگار باشند، از رژ لب‌های ماندگار استفاده کنید. این رژ لب‌ها دارای فرمولاسیون ویژه ای هستند که رنگ رژ لب را به مدت طولانی حفظ میکنند.

7. عدم لمس زیاد:

سعی کنید آرایش خود را تا حد امکان نگه دارید و از لمس کردن آن به شدت خودداری کنید. لمس زیاد باعث انتقال رنگ و لکه‌ها میشود و ماندگاری آرایش را کاهش میدهد.

شما باید برای خشک کردن تعریق پوست از دستمال یا پد با زدن ضربه پوست خود را خشک کنید. به هیچ عنوان از فشار و کشیدن دستمال یا پد برای خشک کردن تعریق پوست خود استفاده نکنید چون به ماندگاری آرایش شما آسیب وارد میکند.

ثبت آگهی آرایش عروس
ثبت آگهی آرایش عروس

آرایش عروس دهه هفتاد

در دهه هفتاد آرایش عروسان در ایران تحت تأثیر فرهنگ و رویدادهای آن زمان بود. در این دوره تمرکز بر توازن و سادگی در استفاده از آرایش بود.

معمولاً عروسان میپسندیدند که آرایش‌های طبیعی و مناسب سلیقه مذهبی و جامعه خود را داشته باشند.

آرایش چشم در این دوره عمدتاً در برجسته کردن چشمان بسیار مورد توجه بود، اما در عین حال با حفظ طبیعی بودن آن. معمولاً مدل‌هایی از آرایش چشم شامل استفاده از سایه‌های چشم با رنگ‌های طبیعی مانند قهوه‌ای، بنفش و زرد کمرنگ بود.

ابروها هم کمی کشیده آرایش میشدند، با استفاده از مداد یا پاک کننده‌ ابرو طراحی انجام میشد.

آرایش صورت در دهه هفتاد نیز به سمت سادگی متمایل بود. پوست عروسان با استفاده از فاندیشن شفاف و مناسب به صورتی طبیعی تثبیت میشد. رژ لب‌هایی با رنگ‌های سبک و طبیعی مانند رنگ طوسی، صورتی و شفاف جایگاه خاصی در این دوره داشتند.

در مورد موها هم عمدتاً بر تناسب با لباس و مدل صورت توجه میشد، بسته به زمان و روز مراسم و اینکه مراسم در فضای آزاد یا بسته است. با استفاده از محصولات مخصوص آرایشی در حالتی که علاقمند بودن ثابت میشدند.

برای حالت دادن موهای مجعد و فر، و انواع موها بافت و شینیون بسیار مورد علاقه بود و برای آنها اهمیت داشت.

در کل آرایش عروسان دهه هفتاد در ایران با تمرکز بر طبیعی بودن سادگی و تحت تأثیر حفظ روش‌های سنتی بود. اما تا حدی هم با روند و تغییرات آرایش به صورت جهانی هماهنگ بود. که خانم هایی که درون شهرها بودند بیشتر به سبک های بروز دنیا علاقمند بودند و با اشتیاق و سالن های زیبایی تخصصی آن زمان را پیدا میکردند و به آنها مراجعه میکردند.

ماندگاری آرایش عروس
ماندگاری آرایش عروس

ثبت آگهی آرایش عروس

با آرزوی خوشبختی برای تمامی نو عروسان. وب سایت نوینک سوپر اپلیکیشن رسمی نوینک با تکیه بر خدواند مهربانی بستری برای ثبت آگهی شما متخصصین در حوزه زیبایی فراهم نموده است.

شما نیز میتوانید با امنیت خاطر در حوزه دیجیتال مارکتینگ وارد شوید. تبلیغات خود را به صورت ثبت آگهی در دسته بندی ویژه خود در خدمات تخصصی سالن زیبایی ثبت کنید. تا اشخاصی که برای بزرگترین روز زندگی خود برنامه‌های بسیاری دارند. شما را براحتی پیدا کرده و نمونه کارهای شما به همراه راه‌های ارتباطی با شما را بیابند و به شما برای رزرو نوبت مراجعه کنند.

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب.

کلید واژه: آرایش عروس، ماندگاری آرایش عروس، آرایش عروس دهه هفتاد، ثبت آگهی آرایش عروس

اشتراک گذاری مقاله

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
Telegram

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب

فهرست مطالب

error: Content is protected !!