انواع اکستنشن مو و روش های نصب

کلید واژه: انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو _ آموزش اکستنشن مو

پشتیبانی: 88852377-021

انواع اکستنشن مو و روش های نصب

انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو _ آموزش اکستنشن مو

انواع اکستنشن مو و روش های نصب اکستنشن

از جمله روش هایی که بانوان می توانند برای بلند کردن طول مو و پر پشت کردن آن استفاده کنند اکستنشن مو می باشد. اکستنشن به موهای اصلی افراد متصل می شود. بسیاری از بانوان برای هایلایت و مش نیز از اکستنشن مو استفاده می کنند.

انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو _ آموزش اکستنشن مو
انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو _ آموزش اکستنشن مو

انواع مختلف اکستنشن مو

اکستنشن مو انواع مختلفی دارد. اکستنشن موی طبیعی و اکستنشن موی مصنوعی

اکستنشن موی طبیعی قابل حالت دادن، دکلره، رنگ کردن و… می باشد. همچنین اکستنشن موی طبیعی گران تر از اکستنشن مصنوعی می باشد. موی طبیعی نسبت به موی مصنوعی نازک تر بوده و وزن سبک تری نیز دارد.

روش های نصب اکستنشن مو

نصب اکستنشن مو به روش سرد

در روش اکستنشن سرد از نوعی چسب بی رنگ و گیاهی به نام کراتین برای اتصال موی مصنوعی استفاده می شود.

اکستنشن نوع سرد شامل دوخت مو، اکستنشن با رینگ، اکستنشن ریسه ای، اکستنشن بافت می باشد. تمامی موارد اکستنشن را باید به کمک ابزار به مو متصل کرد. در اکستنشن نوع سرد از هیچ گونه دستگاهی استفاده نمی شود.

نصب اکستنشن مو به روش گرم

اکستنشن نوع گرم به کمک دستگاه و با حرارت انجام می شود. اکستنشن نوع گرم به دو روش اکستنشن  گرم و اکستنشن لیزری انجام می شود.

اکستنشن لیزری به کمک اشعه روی مو متصل می شوداما اکستنشن گرم به وسیله چسب های رولی انجام می شود. روش اکستنشن گرم شبیه به اکستنشن ریسه ای و اکستنشن دوخت نیز است.

انواع نصب اکستنشن مو

برای انجام اکستنشن مو می توان از شیوه های مختلفی استفاده کرد که معروف ترین آن ها اکستنشن مو به روش کراتینه با دستگاه میکرو، لیزری، رینگ، دوخت مو و… می باشد.

آموزش اکستنشن مو به روش کراتینه (دستگاه لیزری)

برای شروع باید قسمتی از مو را جدا کنید. باید دقت داشته باشید که کاملا یک خط صاف باز کنید. یک تکه ظریف از مو را جدا کرده و سپس روی دستگاه چسب کراتین بزنید و مقداری از چسب را روی دسته موی اضافه گذاشته و مو را روی تکه موی جدا شده بچسبانید. حجم موی اضافی باید متناسب با حجم موهای فرد باشد. برای اینکه یک کار طبیعی داشته باشید باید اکستنشن از هم نیم سانت فاصله داشته باش تا کاملا طبیعی و همچنین شیک باشد.

اگر ریف اول تمام شد. باید یک ریف از موی فرد را روی موهای اکستنشن ریخته و این لایه را برای اکستنشن انتخاب کنید و به گونه ای باشد که اکستنشن بین دو تکه موی طبیعی فرد قرار گیرید.

چسب کراتین به دلیل اینکه گیاهی است آسیب کمتری نیز برای موها داشته و همچنین سریع خشک می شود. برای باز کردن این روش، دسته مویی که توسط کراتین چسبیده را باید توسط ریموو های مخصوص جدا کرد. برای این کار یک طلق را دور مو بپیچید و یک تکه پنبه را به مواد ریمور آغشته کرده و روی چسب می گذاریم. به این حالت به راحتی چسب باز می شود. سپس با یک شانه ریز مو را شانه کنید تا چسب روی موی سر باقی نماند.

بهترین روش اکستنشن مو – انواع اکستنشن

اکستنشن با دستگاه لیزری خیلی طبیعی می باشد و می توان برای قسمت جلوی سر نیز استفاده کنیم. همنچنین از ماندگارترین روش های اکستنشن مو دستگاه لیزر می باشد.

فرق دستگاه لیزر اکستنشن مو با دستگاه های قدیمی

فرق دستگاه لیزر اکستنشن مو با دستگاه قدیمی، در درجه حرارت می باشد. درجه حرارت دستگاه قدیمی قابل تنظیم نبودند و با یک درجه یک نواخت و ثابت کار می کند که باعث آسیب رساندن به موها می شود. اما دستگاه لیزر اکستنشن مو قابل تنظیم با درجه های مختلف می باشد.

روشن نصب و نگهداری اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو – روش اکستنشن بافت خطی

اکستنشن مو با روش بافت خطی باید موی فرد بافته شود. این روش اکستنشن باید شروع کار از پایین باشد و به صورت افقی از یک سمت به سمت دیگر مو را بافت.

آموزش اکستنشن مو – روش اکستنشن میکرو

روش میکرو بروزترین مدل اکستنشن مو می باشد. این روش برای جلوی مو بسیار کاربرد دارد. میکرو وسیله ای مانند رینگ است اما نسبت به رینگ کوچکتر بوده و برای انجام اکستنشن مو باید با ظرافت و دقت بیشتری انجام گیرد. در روش میکرو موها کشیده نمی شود و فرد احساس سنگینی بر روی موها ندارد. به همین دلیل موهای فرد نیز آسیبی نمی بیند. میکرو دانه بسیار ریزی است که با کمک دستگاه روی موها بکار می رود. میکرو در رنگ های مختلف عرضه می شود که بتوان با هر رنگ مویی استفاده کرد.

برای کار با میکرو در جلوی سر:

لایه نازکی از موی سر را جدا کرده تکه نازک مو را از داخل میکرو رد می کنیم و با انبر ثابت می شود. باید تکه های مو را ظریف جدا کنید که اکستنشن مرتب انجام شده و مشخص نشود.

آموزش اکستنشن مو – روش اکستنشن تار مویی

در این روش باید توسط فردی که مهارت کافی دارد انجام شود. انجام این نوع اکستنشن مو، زمان بر می باشد. البته نتیجه به دست آمده بسیار طبیعی است. این نوع اکستنشن به صورت دسته های کوچکی از مو عرضه می شود.

اکستنشن میکرو لیزری

آموزش اکستنشن مو – روش اکستنشن رینگی
در روش اکستنشن با رینگ به این صورت است که یک شاخه از موی اضافی را در رینگ واشر داری می گذارند و با کمک قلاب های مخصوص موهای طبیعی را به داخل همان رینگ می کشند و با انبر مخصوص رینگ ها را فشار می دهند تا ثابت شده و موی اضافی به موی طبیعی متصل شود. این روش باعث فشار به شاخه موها شده و نیز به مرور با تغییر رنگ رینگ، آهن آن از بین موها مشخص می شود. شانه زدن ریشه مو در این نوع اکستنشن بسیار مشکل می باشد.

انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو _ آموزش اکستنشن مو
انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو _ آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو- روش اکستنشن چسبی

اکستنشن مو چسبی: نوع دیگری از روش اکستنشن بافت است. این روش نسبت به اکستنشن دوختی ماندگاری کمتری نیز دارد. در این روش به کمک دو نوع چسب نرم و یا چسب سخت، اکستنشن دوخته شده را به موی طبیعی فرد می چسبانند.

بهترین روش اکستنشن مو – انواع اکستنشن مو

چسب نرم: پایه لاتکس و اکریلیک داشته و انعطاف پذیر تر از چسب سخت می باشد.

چسب سخت: از چسب مایع استفاده می شود.

آموزش اکستنشن مو -روش اکستنشن دوختی

اکستنشن مو به روش دوختی از چسب استفاده نمی شود. در این روش دسته های کوچک مو به صورت دوخت و یا بافت روی موهای طبیعی فرد قرار می گیرد. در این نوع اکستنشن موها آزادانه حرکت می کنند.

آموزش اکستنشن مو- روش اکستنشن مو با گره

روش اکستنشن مو با گره به این صورت است که موهای اضافی را با گره مخصوصی به ریشه مو متصل می کنند. این نوع اکستنشن مو نسبت به چسب و رینگ مناسب تر بوده اما ماندگاری بالایی ندارد و برای مدتی کوتاهی روی سر قرار می گیرد.

آموزش اکستنشن مو – روش اکستنشن کلیپسی

در نصب اکستنشن کلیپسی بدون استفاده از چسب و بسیار راحت می باشد. این روش اکستنشن را می توانید در منزل انجام دهید. این نوع اکستنشن به موها فشار زیادی وارد می کند و بهتر است بعد از استفاده برای شرکت در مهمانی و… از موهای خود جدا کنید.

برای اینکه موی اضافی راحت نصب شود و لیز نخورد بهتر است قبل از نصب موی اضافی توسط کلیپس، ریشه موی خود را با شانه پوش دهید.

برای انجام این روش یک لایه از موها را آزاد بگذارید و بقیه موها را با گیره روی سر ثابت نگه دارید. یک دسته از موی اضافی را به لایه جدا شده اکستنشن کنید. سپس یک لایه دیگر از موی روی سر که ثابت شده جدا کنید و مجددا موهای اضافی را به این لایه اکستنشن کنید. توجه داشته باشید کلیپس موهای اضافی باید به ریشه موها چسبیده شده باشد.

انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو
انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو – روش اکستنشن حرارتی

روش اکستنشن حرارتی، با کمک دستگاه های حرارتی و چسب انجام می شود. این نوع اکستنشن دوام بیشتری دارد. در این روش لایه ی مو را از روی گردن جدا کنید و با استفاده از دستگاه های حرارتی مانند اتوی مو، موهای اضافی را به موی طبیعی فرد اکستنشن کنید. باید توجه داشته باشید در این روش موها باید گرم باشند. پس از اتمام کار موها را با برس نرم شانه کنید. در این روش هر 2 تا 3 ماه به دلیل اینکه موی طبیعی رشد می کند می بایست جای اکستنشن مو را عوض نمایید.

نکات مهم برای اکستنشن مو

  • برای شانه زدن موها بهتر است از یک برس نرم و بخصوص استفاده کنید.
  • از رنگ کردن موهای اضافی در خانه خودداری نمایید.
  • استفاده از شامپوهای نرم کننده در ریشه موها خودداری کنید.
  • از تافت و مواد حالت دهنده برای موهای اضافی خودداری کنید. زیرا باعث می شود موهای اضافی از محل اتصال باز شوند.
  • موهای اکستنشن طبیعی بهصورت دانه در بازار عرضه می شود.
  • برای اکستنشن بافت، رینگ، دوختی و گره، می توان موهای بسته ای و دو سر باز تهیه کرد.
  • از شامپوهایی که فاقد سولفات هستند برای شستشوی موها استفاده کنید.
  • برای ترمیم اکستنشن مو بین 6 الی 8 هفته می توانید به آرایشگاه مراجعه کنید.
  • بهتر است ریمو اکستنشن را به فرد ماهر بسپارید.
  • هنگام خواب بهتر است موها را بالای سر جمع کنید و یا ببافید. زیرا باز بودن موها باعث گره خودردن موهای اکستنشن می شود.

ما در نوینک با هدف پوشش تمام خدمات شغلی به ویژه خدمات اکستنشن در دسته بندی خدمات زیبایی و نمایش آگهی های فعالین این حوضه، با ما در تماس باشید.

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب

انواع اکستنشن _ بهترین روش اکستنشن مو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با سلام

به نوینک خوش آمدید خداوند را شاکریم که توانسته ایم رویای خود را به سرانجام رسانده و با راه اندازی مجموعه بزرگ نوینک  محیطی زیبا جهت رونق بخشیدن به مشاغلی که در حوزه ی زیبایی و بهداشتی راه در حال فعالیت هستند ساخته ایم.
ما با راه اندازی سایت و اپلیکیشن های نوینک تمامی خدمات و فعالیت های شما را به صورت دیجیتال مارکتینگ در دسته بندی به صورت مستقل ثبت خواهیم کرد، از این پس با نوینکی شدن خدماتتون به صورت کامل از خدمات دیجیتال جهت رونق بخشیدن به کسب و کارتان از تمامی خدمات نوینک استفاده نمایید.

شگفتی های جدید در راه است…

[ratings]

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نرم افزاری نوینک می باشد و هرگونه کپی برداری بدون اعلام سایت نوینک پیگرد قانونی دارد.