نوینک مرجع تبلیغات

"اطلاعات کامل ثبت آگهی در نوینک"

ثبت آگهی چیست؟

ثبت آگهی رایگان به معنای یک پیام تبلیغاتی با هدف اطلاع رسانی در مورد کالا یا خدمت یا هر موضوع دیگری است. این آگهی‌ها میتوانند در وسایل ارتباطی مختلف مثل روزنامه‌ها، مجلات، تلویزیون، رادیو، اینترنت و غیره منتشر شوند. معرفی محصول یا خدمات عموماً شامل ارائه اطلاعاتی مثل محتوا، تصویر، قیمت، تخفیف، آدرس و شماره تماس است.

این آگهی‌ها می‌توانند برای محصولات شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، خدمات متفاوتی مثل خدمات پزشکی، تور‌های گردشگری، آموزشی و غیره باشند. هدف وارد کردن اطلاعات تبلیغاتی برای جذب مخاطب جدید و  افزایش فروش یا اطلاع‌رسانی است.

نوینک
نوینک

فرآیند معرفی با ثبت آگهی

درج آگهی یک فرآیند است که شامل چندین مرحله میباشد. مراحل ممکن است بر اساس وبسایت یا اپلیکیشن که از آن استفاده می‌کنید، متفاوت باشد.

مراحل ثبت آگهی عبارتند از:

1. ورود به وبسایت یا اپلیکیشن:

برای شروع فرآیند معرفی محصول یا خدمات خود باید وارد وبسایت یا پلتفرمی که از آن استفاده می‌کنید شوید.

2. انتخاب دسته بندی مناسب:

بعد از ورود به وبسایت یا پلتفرم باید از دسته بندی مناسب برای آگهی خود استفاده کنید، اینکار باعص میشود کاربران براحتی شما را پیدا کنند. مثلاً اگر آگهی شما مربوط به فروش ملک است، باید دسته بندی “املاک” را انتخاب کنید.

3. پر کردن فرم:

بعد از انتخاب دسته بندی مناسب شما باید یک فرم برای معرفی خدمات یا محصولات خود پر کنید. که شامل اطلاعات مربوط به آگهی شما می‌باشد. این اطلاعات ممکن است شامل عنوان، توضیحات، قیمت مکان، ساعات و روزهای کاری، لینک شبکه های اجتماعی شماره تماس و تصاویر آگهی باشد.

هر وبسایت یا پلتفرم ممکن است اطلاعات متفاوتی را بخواهد که با تکمیل کردن تمامی فیلدهای مربوطه باعث میشوید، که کاربران اطلاعات کاملتری از خدمات یا محصولات شما بدست بیاورند و همین امر باعث اعتمادسازی نیز میشود.

4. انتشار آگهی:

پس از پر کردن فرم باید بر روی دکمه یا گزینه انتشار کلیک کنید. در این مرحله اطلاعات درج شده شما توسط کارشناسان آن سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت که پس از تایید بودن تمامی فیلدها بر روی وبسایت یا اپلیکیشن مربوطه منتشر خواهد شد و به دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

5. بررسی و تغییرات:

پس از انتشار، شما ممکن است بخواهید آن را مرور کرده و یا تغییراتی در آن اعمال کنید، شاید فراموش کرده باشید موضوعی را وارد کنید. در برخی از وبسایت‌ها و پلتفرم‌ها، می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید و مجدد پس از بررسی کارشناسان تایید و نمایش داده میشود.

6. مدیریت آگهی:

پس از انتشار، شما میتوانید آن را مدیریت کنید. به عنوان مثال، می‌توانید آن را حذف کنید یا تمدید کنید.

این نکته را توجه داشته باشید با توجه به وبسایت یا پلتفرمی که استفاده می‌کنید، ممکن است مراحل معرفی محصول یا خدمات کمی متفاوت باشد.

وب سایت رسمی نوینک
وب سایت رسمی نوینک

مراحل کامل کردن فرم ثبت آگهی

برای معرفی محصولات یا خدمات خود شما میبایست که مراحل زیر را بصورت کامل تکمیل کنید.

1. اطلاعات عمومی:

در این مرحله باید اطلاعات عمومی آگهی را وارد کنید. ممکن است شامل دسته بندی، عنوان، نوع آن، توضیحات مربوطه به معرفی آن و اطلاعات دیگری باشد.

2. قیمت:

در این قسمت باید قیمت را به صورت دقیق و به واحد مختصر (مثلاً تومان یا ریال) وارد کنید. همچنین ممکن است امکان وارد کردن قیمت مذاکره پذیر یا قیمت درخواستی نیز وجود داشته باشد. ولی با وارد کردن قیمت درست انتخاب را برای کاربرانی که شما را میبینند راحتتر میکند و شما مورد اذیت و آزار و بیهوده گذراندن وقت نمیشوید.

3. تصاویر آگهی:

در این بخش شما میتوانید تصاویر مربوطه را آپلود کنید. از تصاویر با کیفیت بالا و مرتبط با خدمات یا محصولات خود استفاده کنید.

4. اطلاعات تماس:

در این قسمت، شما باید اطلاعات تماس خود را وارد کنید. معمولاً شامل نام، شماره تماس، آدرس ایمیل و یا اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی که در آن فعال هستید میباشد. این اطلاعات به کاربران کمک میکند برای ارتباط با شما و اعتمادسازی بیشتر استفاده کنند.

5. مشخصات فنی (برای برخی از کالاها یا خدمات):

اگر آگهی شما مربوط به محصولات فنی یا خدماتی با مشخصات خاص است، ممکن است بخشی برای وارد کردن جزئیات فنی مانند ابعاد، وزن، سایز، طول عمر و… نیز وجود داشته باشد. در این صورت باید مشخصات فنی مربوطه را به درستی وارد کنید.

6. تایید و انتشار:

پس از پر کردن همه اطلاعات مربوطه، باید فرم را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ اشتباهی در آن وجود ندارد که در اکثر سایت ها یا اپلیکیشن ها این صفحه وجود دارد.  پس از بررسی کامل سپس میتوانید بر روی دکمه “تایید” یا “انتشار” کلیک کنید، تا پس از بررسی در وبسایت یا اپلیکیشن منتشر شود.

ما در نوینک همواره برای دیده شدن شما بی وقفه تلاش میکنیم، شما میتوانید با اطمینان خاطر برای معرفی محصولات یا خدمات خود ما را انتخاب کنید و به دوستان و خانواده خود نیز معرفی کنید.

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب
نوینک یک هدف، هزاران انتخاب

تبلیغات چیست؟

تبلیغات به تمام فعالیت هایی گفته میشود که به منظور ترویج و تبلیغ یک محصول یا خدمت یا ایده برای جذب مخاطبین انجام می‌شود.

هدف اصلی تبلیغات، اطلاع رسانی و تأثیرگذاری بر رفتار مخاطبان است. تا آن‌ها را به خرید یا استفاده از خدمات مرتبط با آگهی تشویق کند. تبلیغات در انواع مختلف از جمله تلویزیون، رادیو، چاپی، آنلاین، تابلوهای تبلیغاتی، ایستگاه‌های مترو و اتوبوس و… وجود دارد.

تبلیغات می‌تواند شامل انتشار اطلاعاتی:

در مورد مزایا، ویژگی‌ها، قیمت، پیشنهادها و دیگر اطلاعات مربوط به محصول یا خدمت باشد. از روش‌های مختلفی مانند تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، تبلیغات محیطی، تبلیغات در نشریات و مجلات، تبلیغات آنلاین، تبلیغات تلفن همراه و شبکه‌های اجتماعی برای اجرای تبلیغات استفاده می‌شود.

تبلیغات به عنوان یک صنعت و فرآیند استراتژیک، برندسازی، افزایش فروش، جذب مشتری، ارتباط با مخاطب و ایجاد ارزش به کار میرود. برای توسعه تبلیغات موفق، باید بازاریابی و ارتباطات عمومی در نظر گرفته شود. تا از طریق واسطه‌های مناسب و با استفاده از رسانه‌های مختلف، به هدف‌گذاری، جذب توجه و تشویق مخاطبین پرداخته شود.

ثبت آگهی در نوینک
ثبت آگهی در نوینک

برنامه ریزی برای تبلیغات هدفمند

برنامه ریزی برای تبلیغات به دسته بندی‌های مختلف تقسیم می‌شود. در ادامه تبلیغات آنلاین و آفلاین را بررسی میکنیم.

برنامه ریزی برای تبلیغات آنلاین:

1. انتخاب هدف: تعیین کنید که میخواهید تبلیغاتتان به چه گروه هدفی برسد و مشخص کنید که کدام کانالهای آنلاین برای رسیدن به این گروه هدف مناسب است.

2. تحقیق کلمات کلیدی: بررسی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما و استفاده از ابزارهای پژوهشی برای مشخص کردن کلماتی که میتواند عملکرد تبلیغات را بالا ببرد و بهتر است این امر را به متخصصین در این حوزه که سالها تجربه دارند بپردازید.

3. انتخاب کانال‌های تبلیغات: بررسی و انتخاب کانال‌های آنلاین مناسب برای تبلیغاتتان از جمله وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مستقیم و برنامه‌های تبلیغاتی دیگر که میتوانند سکوی پرتاب کسب و کار شما شوند.

4. بودجه بندی: تعیین بودجه ای که میخواهید صرف تبلیغات آنلاین کنید و توزیع مناسب آن در هر کانال باید با دقت و نظارت کامل انجام شود.

5. طراحی تبلیغ: ایجاد تبلیغات در هر کانال با رعایت نکات طراحی و محتوا که لازمه این امر دریافت مشاوره از متخصصین طراحی میباشد که بسیار میتواند نتیجه بخش باشد.

6. نشر و رصد: اجرای تبلیغات، پیگیری عملکرد آن و ترکیب متعددی از روش‌ها برای افزایش نتایج موفق امری است که کیفیت را بالاتر میبرد و استعلام گرفتن از اشخاصی که تبلیغات خود را از قبل به آنها سپرده بودند.

برنامه ریزی برای تبلیغات آفلاین:

برای تبلیغات آفلاین شامل مراحل زیر میشود:

1. تعیین هدف: شناسایی هدف اصلی تبلیغات آفلاین، مانند افزایش فروش، افزایش معرفی برند و یا جذب مشتریان جدید حایز اهمیت است.

2. شناسایی گروه هدف: تعیین گروهی که قصد دارید تبلیغاتتان به آنها برسد. این میتواند براساس نوع محصول یا خدمات شما، جنسیت، سن و مکان مشتریان مورد هدف تعیین شود.

3. انتخاب رسانه‌ها: بررسی و انتخاب رسانه‌های مناسب برای ارسال پیام تبلیغاتی، مانند تلویزیون، رادیو، روزنامه‌ها، مجلات، تابلوهای تبلیغاتی در شهر و یا تبلیغات در صفحات مجلات و… است.

4. دقت در زمانبندی: تعیین زمانبندی اجرای تبلیغات براساس نیازها و هدف‌ها. به عنوان مثال، تعیین تاریخ هایی که تبلیغات در آن نمایش داده میشوند.

5. طراحی تبلیغ: ایجاد تبلیغات جذاب و متناسب با هدف و گروه هدف. که شامل طراحی لوگو، شعار ماندگار، تصویر و متن مناسب است.

6. انتخاب مکانهای استراتژیک: تعیین مکان‌های مناسب برای قراردادن تبلیغات آفلاین، مانند تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها، مغازه‌ها، باشگاه‌های ورزشی، ترمینال‎‌ها و مراکز خدماتی مثل کارواش‌ها، مکانیکی‌ها و اتوبوسهای در حال حرکت یا ترمینال اتوبوسرانی یا متروها و مراکز خرید، برجهای بزرگ و پر رفت و آمد و… بسیار مهم است.

7. محاسبه هزینه‌ها: برآورد هزینه‌های مرتبط با تبلیغات آفلاین، شامل هزینه تولید تبلیغات و هزینه اجرایی آن در اماکن انتخابی است.

8. اجرا و پیگیری: اجرای تبلیغات در رسانه‌های انتخابی میتواند با هزینه یا بصورت ثبت آگهی رایگان هست و هدف قرار دادن و پیگیری عملکرد آنها بر اساس هدف‌ها و نتایج مورد انتظار شما. این شامل رصد و ارزیابی عملکرد تبلیغات در طول زمان است.

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب
نوینک یک هدف، هزاران انتخاب

ثبت آگهی رایگان

بهترین ها حق شماست، ما در وب سایت رسمی نوینک و در سوپراپلیکیشن رسمی نوینک پذیرای تبلیغات شما هستیم که بصورت رایگان برای محصولات و خدمات شما عزیزان. همواره تلاش میکنیم که محیطی کاملا زیبا و کاربر پسند برای شما محیا کنیم که با اطمینان خاطر بتوانید تبلیغات خود را ثبت کنید.

برای ایجاد ثبت آگهی رایگان

در تمامی زمینه های مختلف خدماتی و تولیدی یا فروش کالا و محصولات، ما در کنار شما هستیم. و با وارد شدن در سایت نوینک میتوانید بصورت ثبت آگهی رایگان معرفی محصول و خدمت خود را انجام داده و بعد از بررسی کارشناسان ما، در وبسایت رسمی نوینک و سوپراپلیکیشن نوینک نمایش داده خواهد شد.

امیدواریم ما را به دوستان و همکاران و خانواده‌های عزیز خود معرفی کنید. ممنون که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید، سپاسگزارتان  از صمیم جان هستیم.

اشتراک گذاری مقاله

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Print
Telegram

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوینک یک هدف، هزاران انتخاب

ثبت آگهی

فهرست مطالب

error: Content is protected !!