بایگانی‌ها

مزایای بک لینک برای وب سایت

مزایای بک لینک برای وب سایت

مزایای بک لینک برای وب سایت

مزایای بک لینک برای وب سایت – بک لینک چیست

یکی از پر کاربردترین کلماتی است که در بهینه‌ سازی موتور جستجو گوگل به کار برده می شود. در این قسمت به مزایای آن و امکانی که نوینک ایجاد نموده و تعریف بک‌ لینک‌ها و اینکه چرا آنها در سئو ضروری هستند را بررسی خواهیم کرد. در نظر داشته باشید که موضوع بک لینک همواره یکی از بحث های به روز در زمینه سئو بوده است.

مزایای بک لینک برای وب سایت - بک لینک چیست
مزایای بک لینک برای وب سایت – بک لینک چیست

PBN چیست:

در یک شبکه وبلاگ خصوصی زنجیره‌ای از وب‌ سایت‌ ها با یک مالک واحد است. هر کسی می‌تواند با خرید دامنه‌های وب‌ سایت‌های مختلف، یک زنجیره PBN را در اختیار داشته باشد. با این حال، توسعه PBN‌های ارزشمند فرآیند پیچیده‌ای است که ممکن است هزاران دلار هزینه داشته باشد.
بهترین PBN شامل و ب‌سایت‌هایی با بک لینک‌ با کیفیت است. بک‌ لینک‌های بزرگ منبع اصلی قدرت یک سایت هستند. بدون لینک‌های موجود، یک PBN هیچ گونه قدرت قابل گسترشی برای وب‌ سایت هدف ندارد.
هدف اصلی PBN هایپرلینک کردن از یک سایت به یک دامنه‌ی واحد است. صفحات پولی مانند مقالات مربوط به محصول و خدمات معمولأ مورد هدف قرار داده می‌شوند. بک‌ لینک‌ها از وب سایت‌های معتبر به افزایش عملکرد سئو سایت کمک می‌کنند، اما اگر گوگل آنها را ذخیره کند.

مزایای بک‌ لینک‌ در سئو

معمولا بک‌ لینک‌هایی با کیفیت بالا بخش اصلی الگوریتم گوگل هستند و آنها می‌توانند فاکتور تصمیم‌ گیری باشند که یک وب سایت را به بالاترین نتایج جستجو ارتقا دهند. در حالی‌ که لینک بیلدینگ تنها برای اهداف بهینه‌ سازی موتور جستجو به کار برده می‌شود آنها به چند دلیل دیگر مفید هستند.
موتورهای جستجو کیفیت بک‌ لینک‌ ها را در زمان ایندکس کردن و رتبه‌ بندی یک وب سایت در نظر می‌گیرند. یک بک‌ لینک خوب بیشتر یا همه ویژگی‌های خوب را خواهد داشت، به این دلیل که می‌توانند بک‌ لینک‌ ها از یک منبع معتبر بیایند. یک وب سایت بسیار محبوب بسیار مرتبط با کلمه کلیدی آن جستجو می‌شود و به طور کلی قابل اعتماد و اطمینان است، بنابراین لینک‌های ارائه شده توسط سایت به طور قطعی توسط بازدید کنندگان و موتورهای جستجو مشاهده خواهند شد.

مزایای بک لینک برای وب سایت - بک لینک چیست 1
مزایای بک لینک برای وب سایت – بک لینک چیست 1

چه چیزی کیفیت بک لینک را مشخص می‌کند؟

 • لینک فالو باشد و نه نوفالو
 • در میان محتوای سایت منبع قرار داده شده باشد.
 • انکر تکست (anchor text) یا متن لینک کاملا طبیعی به نظر برسد.

چه وب سایتی برای گرفتن بک لینک استاندارد مناسب است؟

 • با محتوای لینک مرتبط باشد.
 • اعتبار بالایی داشته باشد.

دایرکتوری بلند مدت و منابع لینک‌ ها

اینترنت یک منبع بزرگی از اطلاعات است که مداوم در حال بروزرسانی است و همیشه دسترسی به اطلاعات از طریق آن وجود دارد. اگر شما لینک هایی با کیفیت بالا از دایرکتوری‌های معتبر و دیگر منابع وب سایت بگیرید می‌تواند کمک به هدایت ترافیک به وب سایت خود برای سال‌های آینده شوید.

هدف نوینک از ایجاد بک لینک برای وب سایت های دیگر

ار آنجایی که هدف نوینک ایجاد و فراهم نمودن یک وب سایت معتبر و کامل در جهت نمایش تمامی مشاغل به صورت نو بوده هدف های دیگری جهت بالا بردن درآمد و فروش شما عزیزان سایر خدمات از جمله بک لینک که می تواند علاوه بر نمایش شما در سایت نوینک و گوگل باشد به صورت نامحصوص اگر وب سایتی را از قبل داشته اید سئو آن را بالا برده و درصد نمایش را خارج از نوینک برای شما بیشتر نماید.

مزایای بک لینک برای وب سایت - بک لینک چیست 2
mood_bad
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه

  [INSERT_ELEMENTOR id=”371″]

  error: Content is protected !!