پشتیبانی: 88852377-021

ویژگی سالن زیبایی

ویژگی سالن زیبایی

کلید واژه: ویژگی سالن زیبایی و آرایشی – ویژگی های یک آرایشگر

سالن زیبایی

سالن زیبایی مرکزی  است که خدمات بیشتری نسبت به آرایشگاه های زنانه دارد. خدمات زیبایی دست و پا، سر و صورت، مانیکور، پدیکور، گریم تخصصی، میکاپ تخصصی، ماساژ حرفه ای و سایر موارد این چنینی را شامل می شود .خدمات سالن زیبایی به پارت های  های مختلفی مثل: کلیه خدمات مو مانند رنگ، استایل، کوتاهی، شینیون و… است.

ویژگی سالن زیبایی و آرایشی
ویژگی سالن زیبایی و آرایشی

همین طور فضای بیشتری را در اختیار دارد و بدلیل ارائه خدمات تخصصی مانند تعداد صندلی کمتر اما با کیفیت بالاتر را ارائه می دهد. تعرفه های سالن زیبایی بدلیل تخصصی بودن و استفاده از افراد متبهر بسیار بیشتر از تعرفه های آرایشگاه زنانه است. مقوله استخدام در سالن زیبایی کمی فراتر از اجاره صندلی است و متقضی باید رزومه کاری خود را به مدیر سالن ارائه بدهد.

آراستگی و زیبایی

آراستگی و زیبایی ظاهری همیشه و در هر زمان مورد توجه همگان بوده، اما در دوره هایی در طول تاریخ آرایش به منزله ی جلب توجه در بین طبقات، بود اما امروزه یک اصل مهم برای مردم در زمینه آراستگی و زیبایی وجود دارد.

آن هم مناسب بودن آرایش با ظاهر ،سن و حتی مکان برای فرد است و تعریف آرایش پوشاندن نقص ها و پر رنگ کردن زیبایی ها است. صاحبان آرایشگاه های درجه یک دنیا، علاوه بر کیفیت ارائه خدمات، امکانات آرایشگاه شان را از دلایل اصلی موفقیت خود می دانند.

مهم نیست آرایشگاه شما در کدام مکان قرار دارد بلکه کیفیت کار شما و رعایت اصول بهداشتی و تکنیک های درست در آرایش کردن مهمترین قسمت کار شما است.

و دادن اطمینان به مشتری و کسب رضایت او مهم ترین قسمت کار یک آرایشگر است که می تواند با رعایت کردن آن سالن زیبایی که در آن کار می کند را به عنوان یک برند معرفی کند.

ویژگی سالن زیبایی و آرایشی - ویژگی های یک آرایشگر
ویژگی سالن زیبایی و آرایشی – ویژگی های یک آرایشگر

ویژگی های یک آرایشگر

تمام کارهای مهارتی با تجربه آموزش داده می شوند مهم ترین ویژگی برای آرایشگر سابقه و تجربه است، یک آرایشگر با تجربه تکرار می تواند در کار خود پیشرفت کند یک آرایشگر اگر یک کار به مهارت کافی برسد می تواند آینده شغلی خود را تضمین کند.

خانم ها نست به آقایان از پوست های حساس تری برخوردارند به همین دلیل نقش رعایت بهداشت محیط و کار باعث می شود راندمان کار شما را بالا ببرد و امتیاز بزرگی برای سالن زیبایی شما داشته باشد.

سالم وتمیز بودن خود آرایشگر هم مانند خود محیط کار نقش زیادی در ارتقای شغلی شما خواهد شد، تبخال یا بیماری های قارچی و پوستی می شوند،

که به دلیل تماس با وسایل آرایشی آلوده و استریل نشده یا حوله های آلوده به وجود می آید. هرگز به آرایشگاه هایی که یک حوله را برای چند مشتری استفاده می کنند، اعتماد نکنید. باید حتماً اصول بهداشتی پایه در این آرایشگاه ها رعایت شود.

کلید واژه: ویژگی سالن زیبایی و آرایشی – ویژگی های یک آرایشگر

روشنایی آرایشگاه و سالن زیبایی

هیچ کسی دوست ندارد  وقتی از درب یک سالن زیبایی خارج می‌شود، رنگ جدید موهایش با آن چیزی که در آینه‌ی مغازه دیده با رنگی که در جای دیگر می بیند متفاوت باشد بهترین لامپ و چراغ هایی که در سالن زیبایی از آن استفاده می شود باید نزدیکترین رنگ به محیط طبیعی یا رنگی که نور خورشید در محیط بیرون دارد را نشان بدهد.

ویژگی سالن زیبایی و آرایشی - ویژگی های یک آرایشگر
ویژگی سالن زیبایی و آرایشی – ویژگی های یک آرایشگر

دمای رنگ مناسب نور سبب  می شود که جزییات کار آرایشگر، محیط آرایشگاه یا سالن زیبایی به خوبی نشان داده شود. به علاوه اینکه دمای رنگ باید طوری باشد که به خوبی تمیزی و فضای مدرن آرایشگاه را بازتاب کند.

متخصصان روشنایی معتقدند که بهترین دمای رنگ برای یک سالن زیبایی حدود رنگ نور طبیعی است، یعنی بین ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ کلوین است که این امر باعث ایجاد نور مناسب و حرفه ای در یک سالن مجهز و زیبا می شود.

کلید واژه: ویژگی سالن زیبایی و آرایشی – ویژگی های یک آرایشگر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با است