مرکز آماری خوارزمی

متن تبلیغاتی

تحلیل آماری، حوزه ای علمی و تخصصی است که نیازمند تسلط بر علم آمار، تسلط بر نرم افزارهای آماری و توانایی استنباط صحیح وتفسیر یافته ها است. پیشنهاد می کنیم پژوهش ها و تحقیقات ارزشمند خود را درهر زمینه ای و هر مقطعی با مشورت آماردانان و روش شناسان پیوند بزنید تا از اشتباهات آماری در زمینه روش های آماری، کار با نرم افزارها و تفسیر نتایج در امان باشید و حاصل کار پژوهشی شما با تحلیل های آماری ضعیف و حتی اشتباه، زیر سوال نرود.

از نگاه بسیاری از پژوهشگران، علم آمار علمی پیچیده و محض و ملالت آور است. سعی ما در مرکز تحلیل آماری خوارزمی بر آن بوده است که نتایج تحلیل آماری را به زبانی روان و ساده به شما ارائه دهیم تا ضمن حفظ دقت علمی، نتایجی ملموس و کاربردی از تحلیل آماری خویش بدست آورید. ما مشاوره و انجام تحلیل آماری را حرفه و علاقه خود می دانیم و می کوشیم خدماتی شایسته به شما ارائه دهیم. ما ادعا نمی کنیم که در تحلیل آماری بهترینیم اما هدف و تلاش ما بر ارائه تحلیل های آماری دقیق، معتبر، قابل فهم و روان است و این هدف را به پشتوانه اندوخته علمی و تجارت چندین ساله خویش دنبال می کنیم.

تیزر و یا فیلم تبلیغاتی

جدول تایم کاری

ایام هفته شنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
شروع کار 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 08:00 تعطیل
پایان کار 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 15:00 تعطیل

لطفا امتیازتان را به این آگهی اعلام کنید

[ratings]

مرکز آماری خوارزمی

پژوهش، کند و کاو و تحقیق، اهمیت شایانی در جوامع دانشگاهی برای اهل علم، در بازار برای مدیران و در سیاست برای حاکمان دارد. پژوهش، راه رسیدن به علم و آگاهی است و در این میان، علم آمار، پلی برای پیوند اطلاعات و داده ها به علم و واقعیت است. گاه اهمیت آمار و استنباط های صحیح از داده ها به اندازه ای است که می توان یافته های آماری را ثمره و میوه پژوهش دانست.

انواع خدمات مرکز آماری خوارزمی

  • انجام پروژه های آماری
  • آموزش خصوصی پروژه های آماری
  • ارائه مشاوره آماری
  • ورود اطلاعات پرسشنامه به نرم افزار
  • جمع آوری اطلاعات از بورس
  • طراحی پرسشنامه

راههای ارتباطی

آدرس:

تهران ، ضلع جنوب غربی میدان انقلاب ، نرسیده به خیابان 12 فروردین، پلاک 1320 ط اول

مرکز آماری خوارزمی
مرکز آماری خوارزمی

نمایش جدیدترین آگهی های ثبت شده در خدمات آموزشی در نوینک

شما هم می توانید به سادگی آگهی شغلی خودتان را ثبت نمایید و به صورت حرفه ای مالک صفحه خودتان در سایت ما باشید. ما منتظر شما هستیم.

جدید ترین آگهی های ثبت شده آموزشگاه گرافیک در نوینک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدید ترین آگهی های ثبت شده آموزشگاه تنیس در نوینک

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.