نوینک مرجع تبلیغات

"اطلاعات کامل بیمارستان بهارلو در نوینک"

بیمارستان بهارلو در نوینک

توضیحات آگهی

بیمارستان بهارلو یک مرکز دانشگاهی است که به ارائه خدمات جامع تخصصی وفوق تخصصی درزمینه های بهداشتی، درمانی،تشخیصی، آموزشی و پژوهشی می پردازد. این بیمارستان با حضور فعال در عرصه درمان و آموزش پزشکی جامعه با تلاش پزشکان، پرستاران ، کارکنان متعهد و دلسوز و ارائه خدمات درمانی مطلوب همواره به دنبال آن است که رضایت بیماران را تامین نموده و با رعایت اصول اعتباربخشی، حاکمیت بالینی و ایمنی بیمار نقش مؤثری در ارتقای سلامت کشور ایفا نماید.

بیمارستان بهارلو با بیش از 70سال قدمت ، در زمان تأسیس یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستانهای تهران بوده است که طی سالیان ، علی رغم فراز و نشیب ها بر وسعت و تنوع فعالیت های آن افزوده شده است .
بیمارستان بهارلو با داشتن درمانگاههای تخصصی متعدد از جمله داخلی ، جراحی ، اطفال ، زنان و زایمان ، پوست ، گوش و حلق و بینی ، مغز و اعصاب ، چشم ، آسم و آلرژی ، دیابت ، ارتوپدی ، قلب ، طب کار ، دندانپزشکی به غالب نیازهای تخصصی مراجعین پاسخ می گوید . وجود داروخانه با توان پاسخگویی به تمام نیازهای بیماران سرپائی و بستری ، امکانات پارکلینیکی از جمله CTS ، سنجش تراکم استخوان ، ماموگرافی ، پانورکس ، سونوگرافی ، NCV و EMG ، TCD ، ادیومتری ، اسپیرومتری ، اکوکاردیوگرافی و تست ورزش ، سنگ شکن برون اندامی بیشترین امکانات را در منطقه جنوب تهران دارا می باشد . از ویژگیهای منحصر به فرد این بیمارستان می توان به بخش قلب و CCU آن اشاره کرد ، که بزرگترین بخش قلب و عروق را بین کل بیمارستانهای جنوب تهران ، اسلامشهر و شهر ری ، دارا می باشد .بیمارستان بهارلو با بهره گیری از دو بخشA CCU وB CCU با15 تخت ،دو بخش POST CCUAB وPOST CCU B و قلب بهترین خدمات را به بیماران قلب و عروق ارائه می دهد . درمانگاه تخصصی طب کار با عنوان تنها مرکز آموزشی بالینی طب کار با استفاده از 5 عضو هیات علمی و 24 دستیار تخصصی به عنوان قویترین مرکز ارائه خدمات طب کار در کشور ، از دیگر امکانات منحصر به فرد بیمارستان بهارلو است .
همچنین با راه اندازی بخش مسمومین بهارلو ، یکی از نقیصه های مهم آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران را برطرف شد . این واحد متشکل از بخش اورژانس ویژه مسمومین ، بخش (بستری) مسمومین وICU ویژه مسمومین می باشد .
آزمایشگاه تشخیصی طب کار و مسمومین نیز از امکانات ویژه ای است که با بکارگیری دستگاه های اتمیک ابزوربشن ، گازکروماتوگرافی و HPLC برای اولین با ر در کشور به خدمات ویژه در این زمینه خواهد پرداخت .
یکی دیگر از ویژگی های بیمارستان بهارلو نسبت به دیگر بیمارستانهای دانشگاهی ارائه خدمات مستقیم به مراجعین توسط متخصصین مربوطه در تمام مراحل می باشد .
بیمارستان بهارلو با 11800 متر مربع زمین و 18000 متر مربع ساختمان ، دارای بیش از200تخت در بخش های قلب (37) ، (CCU 15) ، داخلی وجراحی (53) ، زنان و زایمان (30) ، لیبر(12) ، نوزادان(14 ) ، اورژانس(14) ، دیالیز(7)
می باشد . اتاق عمل های جراحی ، ارتوپدی ، چشم پزشکی ، گوش حلق و بینی ، اورولوژی ، زنان و زایمان (لاپاراسکوپی )امکان انجام انواع اعمال جراحی را برای بیماران فراهم آورده است .
امید است ، با بهره گیری از نظرات اندیشمندان ، کارشناسان و همکاری مسئولین و متخصصین محترم ، هرچه سریعتر و با امکانات گسترده تر به وظایف سازمانی خود پرداخته و به وضعیت آرمانی خود نزدیک تر شویم .

طراحی سایت راهکارنو

نوینک

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بیمارستان بهارلو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!